Cilt Lekeleri Nasıl Oluşuyor & Cilt Lekeleri Çeşitleri Nelerdir ?

Özellikle, her yaz sonrası korkulu bir rüya: cilt lekeleri. Bir sonraki yaza lekelerden arınmış olarak girmek için neler yapmak gerekir dersiniz ?

Öncelikle lekelerin oluşum sebeplerini saptamakta fayda var. Lekesiz ve pürüzsüz bir cilt için size küçük tüyolarımız var.

Güneşin Enerjisine Aldanma !

Doğa ve bizler için yaşam kaynağı olan güneşin cildimize ne denli dostu olduğu tartışma konusu. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt üzerinde yıpratıcı etki yaratıyor. Cilt altında pigmentasyon süreçlerinin işleyişini bozabilen güneş, cildin renk eşitliğini alt üst ediyor. Tek ton cilt görünmü için güneş ışınlarından kaçınmak şart.

Doğum Ve Hormonal Denge Kontrolu !

Kontrolü pek güç fakat oluşturduğu etkiler ile mücadele etmek imkansız değil! Doğum sonrası veya hormonal değişim süreçlerinde cilt üzerinde oluşan lekelere karşı limon maskeleriyle hormonları değil ama oluşan cilt lekelerini kontrol altına almak mümkün.

Ağır Kimyasal ve Makyaj Malzemelerine Dur De!

Cildimize katkı sağladığını düşündüğümüz birçok kozmetik ürün ve kadın olmanın iddiasını konuşturduğumuz makyaj malzemeleri cildin yapısını bozan ve cilt lekelerine zemin hazırlayan, adeta vazgeçilemeyen zehirler. Bu ürünleri kullanırken içeriklerine odaklanmakta fayda var.

Doğaya Dön!

Cildini kontrol altına alabileceğin birçok doğal bakım maskesiyle doğaya dönüşün ilk adımını atabilirsin. Biolog Leke Kremi adımlarını hızlandıracak en büyük yardımcın. Tamamen bitkisel aktiflerden oluşan Biolog Leke Kremi, meyan kökü özleriyle cilt üzerinde eşitleyici etki sağlayarak tek ton cilt deneyimi vaad ediyor. Jojoba ve buğday yağı özleriyle de cildiniz bakım altında. Yaza girmeden tek ton bir cilt deneyimi için Biolog Leke Kremi’ne merhaba de !